Privacy

Frank M. Ahearn The Digital Hit Man

Frank M. Ahearn, digitální nájemný vrah a jeho zbraní pro boj s digitální svět

Frank M. Ahearn, digitální nájemný vrah a jeho zbraní pro boj s digitální svět
Za celé roky v oboru jsem se stal mimořádně kvalifikovaných na čtyři jedinečného talentu. Mohu polapit a najít většina lidí všude. Mám schopnosti získat citlivé informace po telefonu přes záminka. To může také “zmizet” lidi v nouzi. Tyto části mého podnikání jsou za mnou, ale jedna věc, které všechny mají společného je využití klamu, který je můj čtvrtý a největší obratnost.
V mém světě, který nikdy nenajdeš těžké prodávat nebo kecy o využívání inovativní software určený podle vědců, matematiků a experty. Nechám tu lež pro had slizkých prodejců stavu toniků jako lék. Skutečnost je taková lež se vypořádat s informacemi klientovi, ale jsem nikdy lhát potenciálního klienta nebo klienta, nebo kdy sliby, které nelze doručit. Bylo mnoho případů, kdy si odešel od velkých placených dnů, protože požadavek nebylo možné.
Měl jsem vždy tím, že je to, co dělám a to je, co to stojí, ber nebo nech to. Nejsem obchodník – já jsem mistr podvodů. V digitálním světě existují desítky článků, plave mě a můj šílený život. Články mají příběhy o nepravosti, neštěstí, audity a alkohol, ale nikdo nikdy neměl stížností na mé služby. Jsem popsal jako dlouho–hipík, biker a ulice druh z guy a nejnověji splnění jako druh chlapa v baru. Ve velké slova Pepku “jsem jaká jsem.” Proto jsem lepší v skrytím, odstraněním, manipulovat a vytváření digitálních zkreslení, než vědec, matematik, technolog nebo Ph.D. Položte, když jste ve válce, koho chcete bojovat, pistolník nebo žoldáka slovo?
Mít, prodávat nebo továrna zaměstnanci pracují pro mě. Ale pokud se chystáte umístit vaši důvěru, měli byste umístit jej s jedním professional, nikoli společnost dvě stě, kde vaše informace jsou zranitelné a snadno dostupné pro každé z těchto zaměstnanců.
Co dělám je vytvořit digitální klam, který řeší problémy digitální. Bohužel ne každý si nemůže dovolit expert, pomoci jim s jejich potřebami. Tak jsem si myslel, že by vysvětlit, co stejně jako já, jak zmizet pro ty, kdo musí brát záleží do svých rukou.
Jak se zmizet je autoritativní a komplexní příručka pro lidi, kteří usilují o ochranu jejich soukromí, stejně jako pro každého, kdo je kdy zabavený fantasy zmizení – zda skutečně klesá z dohledu nebo odstraněním sledovatelné důkazy o jejich existenci.
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: